logo.png
Estonian OPEN FITASC Sporting Aidu 2018
11.-12. august 2018
SCRATCH RESULTS
fitasc.jpg

 Nr  Perekonnanimi  Eesnimi  Klass  Klubi FIXDEMREFONDAKRIEGHOFFVOLVO PENTA1. dayBALTHEMADAVERE MEATGK EHITUSFARWELL2. day TOTAL Place
 110  Manninen  Juha  Open  Finland  25  23  22  21  91  25  23  23  21  92  183  1 
 95  Kiviniemi  Mikko  Open  Finland  22  22  22  24  90  22  21  24  23  90  180  2 
 81  Mäki-Hokkonen  Jussi  Open  Finland  25  23  21  22  91  23  19  23  23  88  179  3 
 37  Tamm  Tauri  Sen  Võrumaa JS  22  22  21  25  90  19  21  23  22  85  175  4 
 36  Lepp  Rain  Sen  Elva JK  24  20  21  23  88  22  18  22  24  86  174  5 
 57  Tihvan  Veikko  Sen  Ida-Viru JK  23  21  22  22  88  19  21  23  22  85  173  6 
 79  Mattila  Tuomas  Open  Finland  23  24  21  23  91  22  18  22  20  82  173  6 
 120  Pakalniskis  Jonas  Open  Lithuania  24  21  22  22  89  16  22  23  23  84  173  6 
 19  Tamm  Tauno  Sen  Võrumaa JS  22  19  21  23  85  20  19  24  24  87  172  9 
 7  Juht  Emil  Sen  RSK Rae  25  23  20  20  88  19  19  22  23  83  171  10 
 100  Kokkonen  Petri  Open  Finland  23  19  20  25  87  19  18  24  23  84  171  10 
 75  Tapper  Roope  Open  Finland  22  21  20  23  86  17  22  22  22  83  169  12 
 2  Uuemõis  Carl-Ulrich  Sen  Keila JS  21  19  21  23  84  20  20  24  20  84  168  13 
 66  Peetso  Anti  Sen  Laekvere JÜ  21  20  22  20  83  20  21  21  23  85  168  13 
 98  Konttavaara  Kyösti  Open  Finland  24  22  19  20  85  23  18  23  19  83  168  13 
 45  Kirs  Tõnu  Sen  Silma LK  25  19  20  20  84  19  20  23  21  83  167  16 
 113  Heikkinen  Tero  Open  Finland  24  22  21  23  90  16  17  24  20  77  167  16 
 62  Tooming  Andres  Sen  Reino JT  22  20  23  19  84  18  19  23  22  82  166  18 
 53  Kõiva  Andres  Vet  Elva JK  23  22  21  20  86  20  22  19  18  79  165  19 
 56  Kivikas  Koit  Sen  Pärnumaa JL  22  18  18  22  80  18  21  22  23  84  164  20 
 76  Runnis  Girts  Open  Latvia  22  22  16  24  84  18  22  22  17  79  163  21 
 83  Karu  Andres  Sen  MSpK  24  18  22  20  84  20  16  23  20  79  163  21 
 55  Viiber  Romet  Jun  Ida-Viru JK  24  21  14  21  80  21  19  23  18  81  161  23 
 87  Seilo  Harri  Open  Finland  22  24  14  20  80  16  23  23  19  81  161  23 
 91  Lumiste  Taivar  Sen  Pärnumaa JL  22  19  18  21  80  22  19  20  20  81  161  23 
 109  Ling  Alo  Vet  Laekvere JÜ  20  21  18  22  81  19  18  23  20  80  161  23 
 61  Poltimäe  Rivo  Sen  Võrumaa JS  21  21  22  18  82  15  20  24  19  78  160  27 
 89  Holm  Aare  Sen  MSpK  18  21  21  21  81  19  17  24  19  79  160  27 
 116  Valkeapää  Tuomo  Open  Finland  22  23  17  21  83  20  20  20  17  77  160  27 
 112  Caune  Agnese  Open  Latvia  24  18  18  22  82  19  20  18  20  77  159  30 
 119  Laurikainen  Jukka  Open  Finland  18  18  19  22  77  21  19  21  20  81  158  31 
 93  Kyntäjä  Timo  Open  Finland  22  22  19  19  82  17  20  20  18  75  157  32 
 103  Kindsigo  Kaupo  Sen  Võrumaa JS  23  18  18  23  82  15  18  24  18  75  157  32 
 3  Kuprijanov  Roman  Sen  MSpK  23  20  11  21  75  20  17  22  22  81  156  34 
 47  Valgma  Margus  Sen  RSK Rae  21  18  17  21  77  18  18  22  21  79  156  34 
 85  Sveters  Maaris  Vet  Laekvere JÜ  23  20  17  21  81  18  18  19  20  75  156  34 
 115  Pullerits  Roland  Sen  RSK Rae  22  18  19  22  81  18  16  23  18  75  156  34 
 124  Poutiainen  Markku  Open  Finland  21  20  21  19  81  15  18  18  24  75  156  34 
 12  Kuslap  Arvo  Vet  Silma LK  21  18  22  22  83  15  17  21  19  72  155  39 
 17  Ceprovs  Valerijs  Open  Latvia  22  16  18  22  78  17  19  22  19  77  155  39 
 24  Beregov  Viktor  Vet  Ida-Viru JK  20  19  18  21  78  17  19  20  21  77  155  39 
 44  Animägi  Alar  Sen  Viljandimaa JL  18  22  18  17  75  16  19  24  21  80  155  39 
 125  Lipp  Kristo  Sen  Laekvere JÜ  22  17  17  21  77  21  16  22  19  78  155  39 
 25  Animägi  Ilmar  Vet  Viljandimaa JL  22  18  18  16  74  19  20  20  21  80  154  44 
 41  Jēkabsons  Jānis  Open  Latvia  24  21  18  20  83  12  20  24  15  71  154  44 
 123  Ralys  Ramunas  Open  Lithuania  22  17  19  20  78  18  18  21  19  76  154  44 
 33  Homin  Igor  Sen  Järvamaa JK  24  15  20  18  77  17  18  21  20  76  153  47 
 68  Vihermets  Ain  Sen  ind  22  18  21  19  80  15  15  24  19  73  153  47 
 78  Jurijs  Kirenskis  Open  Latvia  22  17  17  22  78  14  21  17  23  75  153  47 
 1  Rehkalt  Kulno  Sen  Silma LK  21  18  19  19  77  18  16  22  19  75  152  50 
 39  Viidas  Kalvi  Sen  MSpK  24  18  18  18  78  17  19  18  20  74  152  50 
 106  Mihkelstein  Lembit  Vet  Rahnoja JS  21  18  19  18  76  20  20  18  18  76  152  50 
 49  Sirel  Siim  Sen  Pärnumaa JL  19  19  18  21  77  14  19  20  21  74  151  53 
 51  Alavere  Aivar  Sen  Elva JK  21  20  22  19  82  18  14  19  18  69  151  53 
 58  Järvamägi  Tarmo  Jun  Laekvere JÜ  21  18  16  19  74  16  17  23  19  75  149  55 
 6  Mihkelson  Lauri  Open  ind  17  19  18  20  74  20  14  21  19  74  148  56 
 52  Suvi  Siim  Sen  Reino JT  20  18  18  19  75  16  17  20  20  73  148  56 
 63  Kruusmann  Meelis  Sen  Pärnumaa JL  14  22  22  19  77  15  16  20  20  71  148  56 
 77  Blohin  Genadij  Open  Latvia  18  16  19  16  69  19  18  21  20  78  147  59 
 9  Valdma  Jüri  Vet  MSpK  21  16  18  20  75  15  15  22  19  71  146  60 
 82  Vann  Marko  Vet  Tagavere LK  20  17  19  21  77  14  19  21  14  68  145  61 
 108  Sinisalo  Sirpa  Open  Finland  23  14  19  18  74  16  16  18  21  71  145  61 
 117  Kuuse  Olev  Svt  Pärnumaa JL  18  21  20  21  80  11  17  20  17  65  145  61 
 42  Raun  Endrik  Sen  Silma LK  20  18  13  22  73  16  15  20  20  71  144  64 
 69  Puttonen  Erkki  Open  Finland  19  19  20  20  78  14  14  19  19  66  144  64 
 80  Tiks  Imre  Open  ind  21  16  18  19  74  20  17  15  18  70  144  64 
 99  Tormilind  Ants  Vet  Pärnumaa JL  19  17  19  20  75  17  14  19  19  69  144  64 
 122  Krooben  Tõnu  Vet  Laekvere JÜ  21  16  19  20  76  11  18  21  18  68  144  64 
 64  Mäesalu  Maanus  Sen  Silma LK  20  17  14  20  71  17  19  18  18  72  143  69 
 8  Kruusmann  Arno  Sen  Ida-Viru JK  19  18  16  19  72  16  17  22  15  70  142  70 
 107  Vallik  Kaupo  Open  ind  18  18  19  16  71  15  17  20  19  71  142  70 
 114  Riikoneen  Timo  Open  Finland  18  22  12  20  72  16  17  20  17  70  142  70 
 32  Melnacis  Rolands  Open  Latvia  21  18  13  17  69  19  18  17  18  72  141  73 
 67  Metsmaa  Uno  Sen  Saarte JS  17  19  14  20  70  16  16  21  18  71  141  73 
 14  Tarbe  Fredi  Vet  Järvamaa JK  21  18  14  20  73  15  17  20  15  67  140  75 
 28  Tigane  Taivo  Sen  Jaanikese JÜ  18  16  19  19  72  16  16  19  17  68  140  75 
 5  Paukku  Oskar  Svt  Järvamaa JK  18  19  19  21  77  15  16  18  13  62  139  77 
 15  Ratassepp  Tiiu  Lad  MSpK  20  13  17  19  69  19  14  14  21  68  137  78 
 18  Karu  Avo  Vet  Männiku JT  20  19  15  19  73  12  19  19  14  64  137  78 
 48  Kivi  Sergei  Vet  MSpK  20  16  14  18  68  13  19  19  18  69  137  78 
 70  Pahk  Hillar  Sen  ind  13  20  17  22  72  19  13  16  16  64  136  81 
 88  Pärn  Ivar  Sen  Elva JK  16  20  18  18  72  14  19  14  17  64  136  81 
 4  Tooming  Tair  Sen  Reino JT  16  16  16  19  67  15  15  20  17  67  134  83 
 21  Kikerpill  Kalev  Sen  ind  17  14  18  17  66  12  15  22  19  68  134  83 
 72  Ira  Kirenska  Open  Latvia  18  18  16  14  66  15  17  16  20  68  134  83 
 50  Uuemõis  Raimo  Vet  Keila JS  21  11  21  15  68  18  14  13  18  63  131  86 
 96  Sepp  Ivo  Svt  Laekvere JÜ  18  16  15  20  69  9  16  15  20  60  129  87 
 26  Kaldlaur  Jaan  Open  ind  17  11  17  18  63  12  18  20  14  64  127  88 
 73  Peedu  Teet  Sen  Tagavere LK  20  16  15  13  64  12  19  19  13  63  127  88 
 71  Viirlaid  Uuno  Vet  Põlva JS  18  11  17  17  63  13  15  16  19  63  126  90 
 43  Nõlvak  Ats  Sen  ind  18  13  14  19  64  11  16  17  17  61  125  91 
 65  Jõgiste  Aarika  Lad  ind  18  19  18  14  69  14  12  16  14  56  125  91 
 10  Metsaäär  Martin  Sen  ind  18  15  18  19  70  11  16  16  11  54  124  93 
 11  Kõue  Inga  Lad  MSpK  18  15  15  19  67  6  12  18  21  57  124  93 
 118  Jersov  Enno  Vet  ind  18  13  16  19  66  11  15  19  13  58  124  93 
 121  Tukk  Ain  Svt  ind  21  14  12  18  65  12  16  16  14  58  123  96 
 23  Jegorov  Mihhail  Svt  Klubi Tajask  17  11  11  16  55  11  15  21  17  64  119  97 
 74  Mitt  Kristiina  Lad  Laekvere JÜ  16  12  13  16  57  13  15  17  17  62  119  97 
 97  Leif  Oliver  Sen  Männiku JT  18  14  14  19  65  10  13  18  13  54  119  97 
 101  Brikker  Jaan  Svt  Hiiumaa JS  14  15  17  19  65  13  12  15  14  54  119  97 
 29  Schmidt  Olev  Svt  ind  17  14  12  14  57  11  16  17  17  61  118  101 
 46  Dralov  Dmitri  Sen  Alutaguse JK  20  14  7  18  59  12  11  18  17  58  117  102 
 35  Suvorov  Valeri  Sen  ind  17  13  14  15  59  10  17  14  15  56  115  103 
 94  Brant  Andres  Sen  Tagavere LK  16  16  13  18  63  9  14  15  13  51  114  104 
 31  Rehkalt  Villem  Jun  ind  17  12  18  20  67  6  16  12  11  45  112  105 
 40  Vellend  Tooni  Lad  Pärnumaa JL  15  12  16  19  62  9  11  16  14  50  112  105 
 30  Suvorov  Jüri  Sen  ind  14  10  13  13  50  14  17  15  15  61  111  107 
 104  Rusak  Vjatseslav  Svt  Klubi Tajask  15  15  10  12  52  10  13  18  14  55  107  108 
 16  Tõuts  Voldemar  Svt  Silma LK  16  15  12  18  61  8  15  10  12  45  106  109 
 13  Voolaid  Tanel  Sen  ind  13  9  8  18  48  11  13  16  12  52  100  110 
 111  Kurist  Aare  Sen  MSpK  13  12  5  11  41  12  11  16  17  56  97  111 
 20  Vent  Roland  Sen  ind  15  13  9  12  49  9  8  14  12  43  92  112 
 86  Malts  Egert  Open  ind  12  11  15  8  46  10  9  14  11  44  90  113 
 126  Järvamägi  Peeter  Sen  Laekvere JÜ  11  9  12  17  49  7  12  9  8  36  85  114